يكشنبه 28 آبان 1396 01:11:04

15 آبان 1395 10:22:30
تاريخ پرينت كارت و زمان‌ برگزاري سومين آزمون استخدامي متمركز دستگاه هاي اجرايي كشور، دانشگاههاي علوم پزشكي و وزارت آموزش و پرورش سال 1395

پيرو اطلاعيه هاي قبلي در خصوص برگزاري سومين آزمون استخدامي متمركز دستگاه هاي اجرايي كشور، دانشگاههاي علوم پزشكي و وزارت آموزش و پرورش سال 1395 اعلام مي نمايد :

       كارت‌ شركت در‌ آزمون‌ كليه‌ داوطلبان‌ از روز سه شنبه 1395/08/18 صادر خواهد شد . مشاهده و چاپ كارت از طريق پايگاه اطلاع رساني سازمان سنجش آموزش كشور به نشاني www.sanjesh.org  قابل انجام است.  لذا كليه‌ داوطلبان‌ متقاضي شركت‌ در آزمون‌، براي شركت در جلسه امتحان بايد در تاريخ تعيين شده به شرح فوق به پايگاه اطلاع رساني مذكور مراجعه و با وارد نمودن اطلاعات شناسنامه‌اي (نام، نام‌خانوادگي، كد ملي، سال تولد و ...) و يا اطلاعات ثبت‌نامي (شماره پرونده و كد پيگيري و  (... از كارت شركت در آزمون خود يك نسخه پرينت تهيه و براساس آدرس و زمان تعيين شده بر روي كارت شركت در آزمون، به حوزه امتحاني مربوط مراجعه نمايند.

بديهي است براي شركت در جلسه آزمون همراه داشتن پرينت كارت شركت در آزمون و هم چنين اصل كارت ملي و يا اصل شناسنامه عكسدار و ارائه آن الزامي است داولبان مي توانند  براي اطلاع از موارد نقص، اصلاحي و.... به پايگاه اطلاعاتي مذكور مرجعه نمايند.


Powered by Tetis PORTAL