J
I
K
A
B
اخبار و رويدادها
4 شهريور 1398 10:13:43
ادامه دهنده راه شهيدان رجايي و باهنر باشيم

استاندار قزوين گفت: مراسم تجليل از شهدا با هدف ادامه دادن راه شهيدان برگزار مي شود و مسئولين بايد ادامه دهنده راه شهيدان رجايي و باهنر باشند.

به گزارش روابط عمومي سازمان مديريت و برنامه ريزي استان قزوين؛ عبدالمحمد زاهدي در هشتمين يادواره شهيدان رجايي و باهنر و شهداي كارمند استان قزوين كه در سالن اجتماعات دانشگاه بين المللي امام خميني(ره) برگزار شد، اظهار داشت: امروز بايد به اين فكر كنيم كه چقدر از راه شهيدان فاصله گرفتيم و به دنبال علت و راه حل آن باشيم.

وي افزود: نظام جمهوري اسلامي ايران پس از انقلاب حوادث مختلفي را پشت سر گذاشته كه هر كدام از آنها مي توانست پايه هاي يك نظام ريشه دار و قديمي را بلرزاند اما نظام ما چون مردمي و الهي بود از گزندها در امان ماند.

زاهدي ادامه داد: در آن سال ها در حاليكه رزمندگان ما در برابر صدام و دنيا در جبهه هاي نبرد حق عليه باطل از كشور و ناموسشان دفاع ميكردند منافقان كوردل با ترور خواب را از چشمان مردم گرفته بودند اما غيرت و حمايت آنان از انقلاب را نگرفتند.

استاندار با اشاره به حوادث مختلف كه در طول سال هاي ابتدايي انقلاب رخ داد، تصريح كرد: حادثه 30 خرداد ماه 1360، كشتار مردم پس از فرار بني صدر، ترور ناموفق مقام معظم رهبري، حادثه 7 تير كه سرمايه هاي بزرگي را از نظام گرفت و حادثه 8 شهريور ماه كه موجب شهادت شهيد بهشتي شد برخي از اتفاقاتي است كه تاثير آن بر كشور هنوز حس مي شود.

عبدالمحمد زاهدي بيان كرد: در دنيا هيچ دولتي وجود ندارد كه از عالي ترين مقام تا پايين ترين سطح به شهادت رسيده باشند  كه اين نشان دهنده سرمايه گذاري مردم در تمامي سطوح مي باشد.

وي با اشاره به اينكه انقلاب هاي ضد استعماري در دنيا توسط طبقه و قشري خاص صورت مي گيرد، اضافه كرد: انقلاب ايران بر خلاف انقلاب هاي ديگر با حضور تمامي اقشار و طبقه ها صورت گرفت و از اين جهت نظير ندارد.

استاندار اظهار داشت: امروز هم با رهبري مقام معظم رهبري عليرغم توطئه ها و فشار هاي گوناگون، نظام جمهوري اسلامي پايدار است و با وحدت و همدلي مردم به مسيرش ادامه خواهد داد.

Powered by Tetis PORTAL