J
I
K
A
B
جمعه 17 ارديبهشت 1400 18:09:17

16 اسفند 1399 10:21:53
رئيس سازمان مديريت و برنامه ريزي استان قزوين:
شركت هاي دانش بنيان و ايده هاي برتر در ستاد اقتصاد مقاومتي معرفي مي شوند

رئيس سازمان مديريت و برنامه ريزي استان قزوين گفت: با معرفي ايده ها و شركت هاي دانش بنيان توانمند در جلسات اقتصاد مقاومتي زمينه برخورداري از اين ظرفيت را در استان مهيا مي كنيم.

به گزارش روابط عمومي سازمان مديريت و برنامه ريزي استان قزوين؛ ابوالفضل ياري درجلسه فرماندهي اقتصاد مقاومتي كه روزچهارشنبه در استانداري برگزار شد اظهارداشت: در جلسات اقتصاد مقاومتي تلاش مي كنيم ايده هاي برتر و شركت هايي كه محصول و خلاقيت هايي دارند بتوانند آن را براي مديران عرضه كرده تا با قابليت ها آشنا شوند و از آن استفاده كنند.

وي افزود: شركت هايي در استان داريم كه قادرند پهبادهاي هوشمند توليد كنند و امروز توانسته اند در ساير استانها بازاريابي كنند اما هنوز در استان قزوين از اين ظرفيت استفاده نكرده ايم كه بخشي ناشي از معرفي نشدن اين ظرفيت ها و بخشي ناشي از موانع قانوني و بخشي هم مربوط به بي توجهي به ايده هاي خلاقانه است.

ياري تصريح كرد: پهبادهاي هوشمند مي تواند در اجراي طرح كاداستر، نقشه برداري هوايي، سمپاشي و تصويربرداري هوايي براي بسياري از دستگاهها موثر باشد و در كنار آن شركت هاي ديگري هم در حوزه نورپردازي و انرژي هاي نو قادرند مصارف ما را در ادارات كاهش دهند وبه مديريت مصرف كمك كنند.

رئيس سازمان مديريت و برنامه ريزي استان قزوين اظهارداشت: در جلسات ستاد اقتصاد مقائمتي رويكرد ما معرفي شركت هاي دانش بنيان، ايده هاي خلاقانه، فعالان توانمند و سرمايه گذاران شاخصي است كه مي توانند به اقتصاد و اشتغال استان كمك كنند.


Powered by Tetis PORTAL